Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: -41,18%
Dnia 2015-08-20 o godz. 18:55 ~JB napisał(a):
> Dnia 2015-08-20 o godz. 17:36 ~yyy napisał(a):
> > JB masz zupełną rację, a jak widać moderator jest na usługach tych o których pisałeś
>
> i nie wszystkim oponentom ta prawda odpowiada co udokumentowali pisząc bezsensownie

JB mi już się czasem nie chce pisać, ale jak widzę taki numer jak dziś, to mam głębokie przekonanie że czasem ludzki umysł i niezależność jego myślenia ma większą moc niż pieniądze, władza i układy

pomyśl jak bardzo muszą się bać, Ciebie, mnie, każdego kto myśli inaczej

ludzie uczciwi się nie boją

wszystkiego dobrego i nie myśl o mnie źle :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORPHEE -3,55% 0,50 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.