Forum Giełda +Dodaj wątek

raport za wrzesień

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/INFINITY-Raport-miesieczny-wrzesien-2010-2232510.html

te szczekaczka i co ty na to, nawet żadnej liczby nie podali. Ta najłatwiej to zwalić na szczurka ogórka prezesika z pampersem iędzy nogami któregeo już nie ma, reorganizacja ciekawe o co chodzi czyżby o te kilka zafajdanych zdań...bo przecież zarząd był jednoosobowy więc jak go nie ma to pierwszym jest prokurent.

zajęcie akcj w celu zabezpieczenia - może trochę obszerniej bo nigdzie się nie doczytałem kto to zajął? może to tymoszka zachłanna wykorzystuje swoje uprawnienia? a może inny akcjonariusz któremu mało.

Taaaaak i akcje im KDPW zarejestrowało , BRAWO.

szczekaczko będziesz miał swój odpał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.