Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: -10,91%

Raport - status Projektu W + Project Oddysseus

Zgłoś do moderatora
ICE CODE GAMES realizuje dalsze prace nad grą o kodowym tytule „Projekt W”, która znajduje się w bardzo zaawansowanym stadium produkcyjnym. Jej wydawcą jest światowy podmiot - Good Shepherd Entertainment i odpowiada on za pokrycie kosztów jej produkcji, globalną dystrybucję i marketing oraz udzieli deweloperowi wsparcia w zakresie produkcji w celu zachowania wysokiej jakości gry.

ICE CODE GAMES prowadzi także prace pre-produkcyjne nad kolejnym tytułem o kodowej nazwie „Project Oddysseus”. Spółce udało się wypracować wizję oraz wczesny prototyp rozgrywki i rozpoczęła proces rekrutacji na część stanowisk związanych z tym projektem.
Ambitne plany rozwoju ICE CODE GAMES oraz dotychczasowe osiągnięcia tego studia utwierdzają nas w przekonaniu, że planowane połączenie spółek przyniesie istotne korzyści i pozwoli efektywnie wykorzystać obecność spółki na rynku NewConnect.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 1,48% 1,09 2021-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.