Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,31 zł , zmiana od tamtej pory: -19,91%
Refleksja po pobieżnym przeczytaniu raportu...tu długo jeszcze nie będzie dobrze :(

Podstawowe dane finansowe mające wpływ na wynik finansowy Grupy Kapitałowej za 9 miesięcy 2019 roku:
▪ Przychody wyniosły 92,2 mln PLN,
▪ EBITDA wynosi -4,1 mln PLN,
▪ Zysk netto w wysokości -5,6 mln PLN (w zeszłym roku -3 996 mln PLN)

Zysk na jedną akcję: -0,61 PLN (w zeszłym roku: -0,43 PLN)

W okresie 9 miesięcy 2019 roku Grupa Kapitałowa wygenerowała ujemne przepływy pieniężne z działalności operacyjnej w wysokości -12 825 tys. zł. W głównej mierze związane to jest z ujemnym zyskiem netto (-5 654 tys. zł) oraz korektami w wysokości -7 171 tys. zł.
  • Raport Q3 Autor: ~Romano74
  • Re: Raport Q3 Autor: ~RomanoNieudano
  • Re: Raport Q3 Autor: ~carajo
  • Re: Raport Q3 Autor: ~RomanoNieudano

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ATREM -1,07% 1,85 2020-05-29 09:00:00