Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,31 zł , zmiana od tamtej pory: -19,91%

Re: Raport Q3

Zgłoś do moderatora
Panie Romano zakładam ,że lat 45 -te cenne informacje które przekazujesz czy to na stronie Immobile ,czy Atremu sugerują ,że umiesz przepisywać dane z raportu i nic więcej.Poczytaj dokładnie raport i zastanów się kto będzie pracował na poprawę wyników firmy?(odwołanie do wpisu na stronie Immobile).
  • Raport Q3 Autor: ~Romano74
  • Re: Raport Q3 Autor: ~RomanoNieudano
  • Re: Raport Q3 Autor: ~carajo
  • Re: Raport Q3 Autor: ~RomanoNieudano

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATREM -1,07% 1,85 2020-05-29 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.