Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: 35,51%

Raport I kw

Zgłoś do moderatora
Czy to normalne , żeby spółka publikowała raport za I kw dopiero 29 lipca- CZTERY miesiące po jego zakończeniu ????
Wg mnie to wyraz lekceważenia inwestorów - i dlatego nie kupuję ich akcji niezależnie czy samolotów lata teraz dużo czy mało. Ciekaw jestem czy prezes też nadal nie wie, jakie wyniki spółka miała w styczniu, lutym i marcu. W USA większość spółek - i to tych dużych, międzynarodowych - opublikowała już raporty za II kwartał !
Wstyd !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENTER 0,00% 33,20 2021-10-20 17:00:00