za niespełna miesiąc będziemy mieć raport roczny 2020/21. Osobiście nie oczekuje żadnych niespodzianek, wzrost przychodów w porównaniu do poprzedniego roku 2019/20. Ktoś może coś, jakieś uwagi. Kurs PLN/USD może troszkę zaszkodzić??? Cena akcji jak do tej pory -stabilna/rosnąca????