Przychody praktycznie znane, ok 40% wzrost r/r. Kurs USD był chyba nawet wyższy na przestrzeni całego roku, wiec nie wydaje mi sie zeby miał jakis znaczący wplyw. Wyniki finansowe beda zapewne rosły bo baza klientow sie zwiększa, ARPU rosnie (w tym niedługo powinien byc coraz bardziej widoczny wplyw klientow Enterprise), pozostałe produkty zaczynaja dokładać swoje, tak wiec pytanie tylko jaka dynamika wzrostów bedzie. Zobaczymy co tez powiedzą o jakis planach rozwoju itp
Kurs no to juz zalezy o jakim horyzoncie mowisz- czy godzinny/dniowy/tygodniowy to nie wiem, w dluzszej perspektywie (3-6m+) jezeli nie bedzie jakiegos Armagedonu to zakladam, ze bedzie podążał za wynikami finansowymi i perspektywami a wiec ze trend wzrostowy bedzie kontynuowany.