Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -76,48%
czy akcje o numerze PLGDVIS00075 serii C1 są w tej chwili w obrocie i można nimi handlować na giełdzie Papierów Wartościowych, bo dostałem propozycję zamiany obligacji spółki Generator OZE na akcje emitenta Letus Capital S.A. proszę o podpowiedź ponieważ się na tym nie znam , newconnect jest dla mnie obcy.
  • pytanie Autor: ~robotyziemne
  • Re: pytanie Autor: mik0
  • Re: pytanie Autor: ~duma85
  • Re: pytanie Autor: ~zxc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LETUS -8,96% 1,27 2022-09-23 16:06:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.