Odnośnie dzisiejszej sprzedaż. Ktoś wywalił 9.26 około 50 k akcji jednorazowo. Bez ustawienia ceny. Jaki jest sens przecież w ten sposób traci zysk bo sprzedaje taniej niż przy ustawieniu ceny. I może po ustawiać i nie walić całości przy takiej płynność. Przecież może ktoś wywalić i 500 k ale w jakim celu?????