Dnia 2026-05-29 o godz. 09:49 ~Rt napisał(a):
> Odnośnie dzisiejszej sprzedaż. Ktoś wywalił 9.26 około 50 k akcji jednorazowo. Bez ustawienia ceny. Jaki jest sens przecież w ten sposób traci zysk bo sprzedaje taniej niż przy ustawieniu ceny. I może po ustawiać i nie walić całości przy takiej płynność. Przecież może ktoś wywalić i 500 k ale w jakim celu?????
jest kilka wariantow:
1) wychodzil spod prysznica, poslizgnal sie i niechcacy kliknal sprzedaj calosc
2) jest jak zgrywus
3) zrobil duzy zrzut zeby wywolac celowo panike i zbierac na niskim poziomie, bo jak masz np. 500k akcji to 50k (10%) niewielki ubytek a mozesz zbierac dalej na poziomie przed wybiciem.
4)zbieral przy poziomie 60gr+ wzial dywidende i dalej jest zarobiony.......
teorii spiskowych moze byc wiecej.