Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,00 zł , zmiana od tamtej pory: -38,95%

Przychody maj YTD

Zgłoś do moderatora
Spadek skonsolidowanych przychodów o 8% w 2023r. YTD w szacunkach za maj vs analogiczny okres 2022r. Należy pamiętać, że przychody w spółkach zależnych które zostały sprzedane nie podlegają konsolidacji a liczby z 2022r. zawierają przychody w nich wygenerowane.

Poniżej treść komunikatu.

"
Narastająco, w okresie styczeń - maj 2023 roku Spółka szacuje skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 24,18 mln zł, co stanowi spadek o 8% w stosunku do okresu styczeń - maj 2022 roku, kiedy to wyniosły one 26,38 mln zł.
"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT -2,52% 11,60 2024-02-26 09:38:23