Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,30 zł , zmiana od tamtej pory: -34,43%

Re: Przychody maj YTD

Zgłoś do moderatora
Oszczędności kosztowe pewnie będą widoczne w pełni od Q3 więc jeśli budować pozycję to teraz...
Działania sprzedażowe pewnie też zaczną przynosić efekty. Wspomniany już negocjowany deal z podmiotem z sektora publicznego.
W pierwszej połowie roku sprzedaż uczestniczyła w wielu targach więc, prędzej czy później pojawią się nowe kontrakty.
Head of sales ma 20 letnie doświadczenie w Thermo Fisher Scientific więc wie co robić i jak w środowisku międzynarodowym aby zdobyć klientów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT 9,09% 12,00 2024-02-28 15:15:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.