Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,39 zł , zmiana od tamtej pory: -10,03%

przekret goni przekret w grocu

Zgłoś do moderatora
tak jak Prezes sie w Uzhorodzie panoszył a ludzie nie dostawali wyplat i wszystkich uszukał a teraz chce zrobic inwestorów na niby rowery, jak by chciał te rowery produkować to by sobie zostawił zakład produlkcyjny na ukrainie bo taniej mozna robic, samo przeniesienie zakładu kosztowało z grodziska ponad 5 mln zl, a dofinansowanie na ukrainie w latach 2018-20 ponad 10 mln zl, a on te cale zaklady sprzedal za 5 mln zl - to sie nazywa przekret
a wycena byla na 10 mln euro a sprzedali za 5 mln zl - za tyle to porządny dom w warszawie mozna wybudowac a nie 2 zakłady
Karpicko sprzedane za 2 mln zl - a wyceniane bylo na 12 mln zl

sam zarabial sporo bo po 120 tys. zl miesiecznie plus premie, za 2019 dostał ponad 1 mln zl premii
to gdzie on niby te rowery chce skladac jak nie ma zakladu ani ludzi bo wszyscy zwolnieni albo odeszli?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GROCLIN -0,33% 3,05 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.