Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,49 zł , zmiana od tamtej pory: -13,18%

Re: przekret goni przekret w grocu

Zgłoś do moderatora
To wy się tu przejmujecie jakimś Groclinem,a ja dajmy na to,prawdziwie inwestuję,kupiłem dwa blue chipy,mercator y cdprojekt,duża kwota długoterminowo.I miałem załóżmy pecha bo brałem po 600 y 400.I co?Na pewno zarobię,bo to są pancerniki gpw?!Nie do zdarcia, nie to co taka skórka jak Groc.I jeszcze dołożyłem brastera spekulacyjnie po prawie 4 a teraz widzę widły na 50 groszach
Może jakiś ekspert się wypowie co dalej,a nie rozmieniacie się na drobne na Groclinie,biedactwa,ale macie problem )))))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GROCLIN -0,66% 3,03 2021-07-30 10:43:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.