Forum Giełda +Dodaj wątek

Przejecie, umowa, prognoza !!!

Zgłoś do moderatora
wlasnie Lichota w wywiadzie w cnbc powiedzial ze jutro mamy info na temat przejecia
w tym lub przyszlym tygodniu bedzie info o sporym korporacyjnym kliencie
prognoza na 2010 nie zaklada ani zysku z nieruchomosci ani owego przejecia ani w/w klienta. Zaklada zysk z bazy obecnych klientow (pozyskanie 10 tys nowych ma wyjsc na poziomie zysku netto po ok 12 miesiacach).
Beda kampanie reklamowe w telewizjach regionalnych.
Klientow indywidualnych pozyskuja zewnetrzne sieci sprzedazy na prowizji + ta reklama i nie dziwie sie dlaczego zyski z nowych klientow beda po ok roku.
Prognoza 2,5 mln pln zysku netto jest jak najbardziej wykonalna jesli nie ostrozna...
c/z = 6,5 za 2010r (bez zysku z nieruchomosci, przejecia i w/w klienta)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR -2,29% 12,80 2020-04-01 13:44:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.