Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,35 zł , zmiana od tamtej pory: -28,09%

Przegląd opcji startegicznych

Zgłoś do moderatora

Zarząd BIO PLANET S.A. z siedzibą w Wilkowej Wsi informuje, iż w dniu 12 września 2022 roku podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych dotyczących przyszłości firmy BIO PLANET S.A.

Celem przeglądu opcji strategicznych jest ocena możliwych kierunków działań zmierzających do maksymalizacji wartości dla akcjonariuszy BIO PLANET S.A. Spółka rozważa i jest otwarta na szereg możliwych opcji strategicznych, które mogą obejmować:
- pozyskanie dodatkowych inwestorów finansowych lub strategicznych,
- przeprowadzenie nowej emisji akcji,
- przeprowadzenie działań zmierzających do konsolidacji polskiego rynku handlu żywnością ekologiczną.

Zarząd BIO PLANET S.A. informuje, że żadna decyzja związana z wyborem jakiejkolwiek opcji strategicznej nie została podjęta i nie ma pewności czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta. Zarząd dokona analizy możliwych opcji, zaś Spółka będzie przekazywała do publicznej wiadomości informacje o przebiegu procesu przeglądu opcji strategicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

W czasie trwania przeglądu opcji strategicznych BIO PLANET S.A., będzie kontynuować realizację planu operacyjnego oraz wdrażania aktualnej strategii biznesowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 1,05% 9,60 2022-12-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.