Forum Forex +Dodaj wątek

Przegapiłem umocnienie

Zgłoś do moderatora
Złoty szybuje (w stosunku do USD). Stosunkowo oczywiście. Ciekawe, jaki powód... Że sprowokuje politycznie: pisowcom ogólnie średnio idzie (z przyrostem poboru m.in.. CIT-u). Na przyszły rok mają 5 mld manka na 500+... Oby i np.