Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Przegapiłem umocnienie

Zgłoś do moderatora
Dzięki za wskazówkę. Ja chciałbym, żeby spekulacja walutowa stała się moim zawodem. Może... ale na razie jestem słaby.