Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,17 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Przeczytaj to a zrozumiesz

Zgłoś do moderatora
Proszę sobie sprawdzić mój wpis sprzed ładnych pary tygodni , gdy kurs jeszcze grubo ponizej 1 zeta latał.
to dopiero początek , tutaj będzie kosmos a to jak pieknie dzisiaj oddają papier drobni szcześliwi że zarobili parę procent to mistrzostwo świata:) wystarczy postawić batona 300k na s i już można dostać z prawej :)
Napiszę znowu za kilka tygodni :)
  • Przeczytaj to a zrozumiesz Autor: ~MaxGold

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NAFTA -2,93% 23,17 2010-12-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.