Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,30 zł , zmiana od tamtej pory: -24,82%

Proszę o lekturę

Zgłoś do moderatora
Jest problem z Vercomem - wyniki roczne w wielu źródłach NIE podają wyników VRC tylko R22 (które nie są według mnie - dobre)
Prawdziwe wyniki VRC są dostępne na stronie emitenta....w skrócie:
Przychody Dynamika r/r 179 mln zł +53% Marża brutto 54 mln zł +52% EBITDA* 37 mln zł +42%
Trudno nie uznać ich za bardzo OK.

Być może piątkowy spadek kursu to przyczyna tego, co opisałem powyżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERCOM 1,27% 31,80 2022-09-30 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.