Niewiele udzielam się na bankierze, mam świadomość, że te wszystkie wpisy nie mają żadnej mocy sprawczej. Ale nie lubię zakłamywania rzeczywistości. Premiera Mu6 i sprzedaż Ifz jest sporo poniżej moich oczekiwań, szczególnie, że poprzednio mieliśmy top 100 a teraz nawet nie dobiliśmy do top 250. To nawet nie jest takie złe, problemem jest odbiór graczy tej aktualizacji, oceny spadają i widać, ze sporo pracy czeka devov by to wszystko ogarnąć. Wygląda na to, ze Orzeł74 może mieć racje co do braku premiery pełnej wersji ifz tym roku. Ile można to przedłużać? Zachwycanie się peakiem gry Hackhub na poziomie niespełna 500 to dziecinada, szczególnie patrząc na udział procentowy jaki ma z tego spółka(5-10%) Tyle ode mnie.