Ok.
Wtedy top 1xx, było wsparcie w postaci banera, teraz brak. Pokłosie poniższego.
To nie tyle pozycja na promocji jest slaba a fatalne oceny po aktualizacji.
Pracują, udostepniają betę, mam nadzieje ze wypuszczą zmiany przed piątkiem a baner pojawi się w weekend. Co do wyjscia z EA, tak nie widzę takiej możliwosci aby to byl ten rok. Samo 1.0 tylko po to aby wypuscic traci sens. Konsekwencją tego jest dalsza blokada calego zespołu przy trwajacych pracach nad nowym IP.
Natomiast przynajmniej wynik za H1 będzie pozytywny a dalsze wzrosty raczej zakładam na przyszly rok.