Ja się ustawiam niżej, mam nadzieję że wpadnie jeszcze. Taką promocję robią na dobry papier. Pamiętam ten zjazd pierwszy, wziąłem po dychu a potem można było jeszcze niżej. Papier odrobił prawie 100%, wow. Chodzą słuchy, że da się tu jeszcze sporo zarobić. Przy okazji - Kostek i Karbowski są razem na Welconomy w Toruniu, ciekawe o czym tam przy łososiu i procentach rozmawiali.