Czuję, że od jutra zaczną się porządne wzrosty. Po kilku dniach ciszy pojawiło się mnóstwo wpisów naganiających nachalnie na spadki, ale:
- naganiający nikogo już tutaj nie wystraszą, bo została ,,Stara Gwardia''
- sami nie będą sypać, bo nie mają większej (powyżej 10k) ilości akcji, a gdyby je mieli, to by naganiali na wzrosty
Ogólnie cieszy mnie fakt zwiększenia obrotów i wzrost aktywności naszego forum.