Forum Giełda +Dodaj wątek
Widzieliście prognozy?
Czyżby progres w Grupie Voxel?

Voxel, spółka działająca na rynku diagnostyki obrazowej, prognozuje wypracowanie w 2012 roku 11,9 mln zł zysku EBIT, 21,6 mln zł zysku EBITDA oraz 106,1 mln zł przychodów ze sprzedaży - podała spółka w komunikacie.
Z kolei prognoza na 2013 rok zakłada wypracowanie 22 mln zł zysku EBIT, 32,9 mln zł zysku EBITDA oraz 127,1 mln zł przychodów ze sprzedaży.

Ciekaw jestem tylko, czy te prognozy uwzględniają wpływ sprzedaży radiofarmaceutyków dla klientów zewnętrznych.
Pamiętajmy, że firma chce przejść niebawem z NC na GPW.
Do tego bardzo trendy działalność + znakomite perspektywy dla nowej gałęzi produktów, tj. sprzedaży komercyjnej radiofarmaceutyków.
To może być bomba.

Ciekaw jestem Waszych opinii.
  • Prognozy! Autor: ~regres
  • Re: Prognozy! Autor: ~antywskaźnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL 1,09% 27,90 2020-05-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.