Forum Giełda +Dodaj wątek

prognoza zysku netto w 2010r. 10% do góry

Zgłoś do moderatora
Istotna informacja dotycząca opublikowanej prognozy finansowej
W nawiązaniu do komunikatu RB 11/2010 z dnia 31 marca 2010 "PROGNOZA WYNIKÓW FINANSOWYCH GRUPY KAPITAŁOWEJ TELESTRADA S.A. NA ROK 2010" Zarząd Spółki Telestrada S.A. informuje o podpisaniu przez Spółkę dwóch umów w związku z uzyskanymi zamówieniami publicznymi na dostawę usług telekomunikacyjnych o znaczacej wartości. Zarząd ocenia, że kontrakty te będą miały wpływ na wyniki finansowe Spółki zarówno w roku 2010 jak i następnych. Każdy z kontraktów z osobna nie powoduje obowiązku informowania o nim, jednak Zarząd pragnąc na bieżąco informować o rozwoju Spółki czuje się w obowiązku zawiadomić akcjonariuszy o możliwości rewizji prognozy wyników finansowych w górę. W przypadku prawidlowej realizacji kontraktów spodziewany przyrost wyniku netto w skali grupy kapitałowej wynosi około 10% w roku 2010 w stosunku do prognozy. Ze względu na zachowanie tajemnicy handlowej i interes Spółki Zarząd nie decyduje się na ujawnienie nazw kontrahentów. Szczegółowy wpływ pozyskanych kontraktów na wynik finansowy Zarząd oceni po zakończeniu ich wdrożenia. Zarząd dokona aktualizacji prognozy finansowej do 30 czerwca 2010 r.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 27 lipca 2009 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".

Osoby reprezentujące spółkę:

* Jacek Lichota - Prezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 0,82% 12,30 2020-03-27 16:48:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.