Forum Giełda +Dodaj wątek

Prognoza wyników za 3kw.

Zgłoś do moderatora
Jak widzicie 3kw?
Z zapowiedzi z 14 października wynika że zysk za cały rok będzie wyższy niż poprzedni.
Aby to było możliwe to za ostatnie 2 kw tego roku zysk musi wynosić conajmniej 5,8mln netto,czyli średnio na kwartał 2,9mln, a to daje nam wzrost o 100% .

Uważam że zarząd wie co mówi i 3kw będzie lepszy niż w zeszłym roku.
Dziś opublikował rekordowe wyniki Rainbow Tours tak więc branża turystyczna się rozwija.

Pozostaje czekać


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.