Akcje są mocno wyprzedane, może będzie poprawa w wynikach już za 3Q, ale zbyt duży opór i ciągła wyprzedaż na nieco wyższych poziomach powodują, iż akcje pod własnym "ciężarem" są z dnia na dzień coraz tańsze i to bez względu na sytuację na szerokim rynku. Może będzie jeszcze kilka prób podciągnięć, pewnie będziemy świadkami kilku porannych sprawdzeń ilości akcji i ich cen...( a wbrew pozorom jest tam ich ciągle dużo) ale myślę że trzeba się przygotować na: spadek !!!. Cóż może trzeba sięgnąć dna by się mieć od czego odbić, a wszystkie poprzednie notowania od kilku miesięcy jasno wskazują (wg mnie) że to jeszcze nie dno. Niestety