nie bierzesz pod uwage jednej zasadniczej kwestii.Analizy tych panow moga byc mniej warte od konskiego łajna i oni straca na tym interesie pieniadze nie beda pierwsi ani ostatni.Kiedy widze jak pieknie rynek odjezdza a te gowno stoi to żal mi was i waszych pieniedzy ale gielda jest wtych kwestiach bezlitosna i moze to i dobrze.