"Emitent w bardzo ograniczonym zakresie realizował w 1Q2020 prace związane z wprowadzaniem poprawek do gry Bee Simulator. Spółka nie wygenerowała w 1Q2020 roku przychodów ze sprzedaży gry Bee Simulator, co wynika z faktu, że sprzedaż gry za 4Q2019 roku, o której informowaliśmy w raporcie za 2019 rok, nie spowodowała przekroczenia progu recoup, umożliwiającego Emitentowi wystawienie dodatkowej faktury z tytułu sprzedaży. Raport sprzedażowy za okres 1Q2020 Emitent otrzymał po zakończeniu 1Q2020, jego wpływ nie został więc uwzględniony w wynikach 1Q2020. Emitent prowadzi z Nacon dialog celem silniejszego wsparcia sprzedażowego i marketingowego gry w kontekście jej premiery na platformie Steam. Szczególnie podnoszony"
Kto wyjaśni mi o co chodzi z tym progiem ?