To znaczy ze nie mieli kasy od pierwszej kopii, tylko dopiero po przekroczenie pewnej sprzedaży. Nie wiadomo czy to się już udało.
Co więcej nie ma nic o pieniądzach od Epic a miały być od tego kwartału. Możliwe ze były rozliczane razem z wydawcą więc trafiły do puli która jest po stronie BigBen jeżeli nie przekroczyli pułapu i nie trafi do VAR.