Jeśli ktoś chciałby sprawdzić, czy aplikacja i płatności eracoinami działają, to uprzedzam - nie działają. Testowane wczoraj w Wodzie Ognistej (swoją drogą bardzo przyjemny bar i obsługa), gdzie rzeczywiście posiadali terminal do płatności i przyjmowali je w eracoinach, jednak aplikacja, kiedy przychodził moment transakcji wyrzucała komunikat, że nie posiadam żadnych tokenów :)
Sugestia - czy wierzyć firmie, która obiecuję, a swych obietnic nie dotrzymuje? Nie informuje nawet, że ich aplikacja po prostu nie działa, wcześniej twierdząc, że płatności są możliwe. Polecam zastanowić się, czy warto komuś takiemu powierzyć swoje pieniądze.