Aplikacja jest w wersji beta przecież informowali że mogą występować lagi.W restauracji nie próbowałem za to zakupy poszły błyskawicznie w Extreme.U mnie też są błędy(często wywala z błąd i zamyka się)Z tego co zauważyłem płatności nie przyjmuje kiedy w aplikacji zmienią się eracoiny stan nie wiem czemu ale po restarcie znika.