Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: 50,00%

Primamoda - nowo założonespółki

Zgłoś do moderatora
Właścicielem spółek nie jest primamoda tylko doradca prawno finansowy, który "Odpowiada za przeprowadzanie kompleksowej restrukturyzacji przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek w kontekście zmian organizacyjnych, sukcesji i reorganizacji majątku; Zajmuje się procesami przekształceń oraz podziałów przedsiębiorstw, z uwzględnieniem ich skutków podatkowych."

http://marianskigroup.pl/pracownik/dorota-mikolajczyk/

PRIMAMODA REATAIL SP Z O O 
Ul. Marchewkowa 8/5, Wrocław
NIP: KRS: 797641

PRIMAMODA ESHOP ECOM SP Z O O
Ul. Marchewkowa 8/5, Wrocław
NIP: KRS: 799088

PRIMAMODA REATAIL S SP Z O O
Ul. Marchewkowa 8/5, Wrocław
NIP: KRS: 800418

PRIMAMODA FASHION SP Z O O
Ul. Marchewkowa 8/5, Wrocław
NIP: KRS: 800461

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,75 2020-11-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.