Do wlodarzy mozna miec pretensje tylko o to , ze dotychczas nie dali zadnego infa dla podtrzymania kursu ( no coz , moze sa na nartach i spolke maja w d...e ) . Zrobmy rachunek sumienia . Moj stop otworzyl sie przy 0. 70 ( nie spodziewalem sie , ze do tego spadnie ) . A kto do tego doprowadazil ? Ci co sprzedawali wyzej , bo nie wierza w spolke i zbili kurs . WIEC CO CHCECIE OD SPOLKI ? , NIE SPOLKA A WY JESTESCIE TYLE WARCI . TU BEDA WZROSTY , ALE DO TEGO MUSI DOROSNAC AKCJONARIAT . NO COZ , CZEKAJMY A MOZE SIE DOCZEKAMY !