Jak bym w nia nie wierzyl , to sprzedalbym na zwyzce w poludnie , bo ja obserwowalem . Gdyby utrzymal sie kurs do konca sesji na 0.74 to Ci sraczkowi zarobiliby juro duzo wiedej . Nawiasem mowiac , zaluje tego stopa i w nieodleglej przyszlosci odkupie . Pozdrawiam !