Wiadomo ze jak oglosza ze sie przedluzy, to czesc osob wywali bo juz zarobili dosc i sie przeniosą na inny papier. Ale czesc dobierze i poczeka bo skoro ma sie przedluzyc to znaczy ze tragedii niema. tylko co z tmi co kupili ponad 5zł? Zapewną papier maja rownież Ci co kupowali swego czasu po 18 tym życze powodzenia.
Szkoda ze nikt nic nie wie (albo wie siedzi cicho)
Tomasz