Czytam na tym forum takie rzeczy, że można się załamać szokującą głupotą jaka się wylewa z tych wpisów - nawet jeśli te wpisy mają na celu strasznie innych inwestorów w celu zaniżania kursu w wiadomym celu.
Przełożenie premiery na 2027 to niezwykle prawidłowy ruch.
Głupotą byłoby wypuszczanie gry w pobliżu gry której produkcja kosztuje w porywach do 3 mld dolarów, czyli prawie 11 mld złotych