Czy w dniu prawa poboru muszę mieć środki pieniężne na zakup przydzielonych akcji? Czy najpierw będą akcje rozdzielone, a później będzie trzeba za nie zapłacić? Czy ktoś wie kiedy nowe akcje będą dopuszczo do obrotu na GPW?
Proszę i merytoryczna odpowiedź. Dziękuję