Szczerze przyznam nie wiem nic o aktualnej sytuacji spółki (poza głównymi informacjami).
Wszedłem jednak i zakupiłem pakiecik po 213zł.
Mocne wyprzedanie na różnych interwałach. 213zł idealne zniesienie Fibo całego wieloletniego ruchu. Do tego przez 4 miechy wolumen obrotu praktycznie równy całej ilości dostępnych akcji w obrocie. Co najmniej korekta spadków się należy.