Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,89 zł , zmiana od tamtej pory: -49,28%

powyżej 6,50 według zarządu

Zgłoś do moderatora
dopiero powyżej 6 zł 50 gr i to w okresie powyżej 3 miesięcy do końca bodaj przyszłego roku upoważni zarzad do otrzymania w ramach benefitu określonej liczby akcji w preferencyjnej cenie gdyby nie byli co do tego przekonani to by na taka klauzule premiowania nie przystali ruch w góre był bardzo szybki i impulsywny więc to zejście jak najbardziej normalne ale w dłuższym terminie widzę ładny wzrost który w obecnej sytuacji może być jeszcze znacznie większy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -1,20% 2,48 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.