Forum Giełda +Dodaj wątek

Powoli, systematycznie, na POLNOC:)

Zgłoś do moderatora
Od czasu jak spolka opublikowala rewelacyjne wyniki za IIIQ spolka juz urosla ponad 20%, przy duzych obrotach.

Widac, ze po miesiacach braku zainteresowania, powoli zaczynana wzrastac zainteresowanie firma.

Wszystko wskazuje na to, ze wyniki za IVQ beda jeszcze lepsze, wiec trzeba sie spodziewac wzrostu kursu na koniec roku w okolice 5zl:)

Powoli, rosniemy jak na drozdzach:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-04 10:15:40