Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Powoli, systematycznie, na POLNOC:)

Zgłoś do moderatora
Myślę, że do ogłoszenia wyników za IVkw kurs powinien osiągnąć 4zł. Czynnikiem zniechęcającym do zakupu tych akcji jest z całą pewnością późniejsza trudność w ich odsprzedaniu, ale pamiętajmy też, że prędzej czy później różni ''analitycy'' widząc jak w KRC poprawiają się wyniki zaczną o tej firmie 'opowiadać' w tvn-ach i pulsach biznesu, co ściągnie spekułę, a ta może wywindować jej kurs na niebotyczne poziomy wykorzystując niski FF.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-01 13:15:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.