Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Powiem Wam Pisowcy w czymś jesteście dobrzy!

Zgłoś do moderatora
Nie w tworzeniu wartości dodanej - gdzie każdy proces jest wyliczony ( trzeba zrobić procesy w swoim czasie a nie paplać głupoty ) - do żadnej firmy międzynarodowej nikt Was nie przyjmie - a stratedzy z Was tacy, że można pogonić miotłą!
Nie macie wiedzy know-how. NIe znacie się tak naprawdę na niczym. Dziwne, że tego Pinokia ( m.in. mnie okłamał, mowiąc, że żaden bank państwowy nie jest zaintersowany przejęciem IDEI Bank - a pewnie już w tym czasie trwały rozmowy - nie mam dowodów ) bank prywatny zrobił prezesem - nie wiem czemu, nie rozumiem.
No dobrze- Wasze Pisowcy 10 minut - w czym wg mnie jesteście dobrzy!
1) W tworzeniu monopoli
2) W dzieleniu Narodu Polaków, szerzeniu nienawiści
3) W manipulacji, kłamstwie ( Premier RP - przedstawiciel nas, Polaków - kłamał pewnie ze 100 razy minimum )
4) No i jesteście dobrze w TWORZENIU FUNDACJI! Szkoda tylko, że nie wg uczciwych zasad - szkoda mi Was, Pisowcy! Oczywiśćie te fundacje nie tworzą wartości dodanej do procesu - a proces... Proces to jest zaufanie, uczciwość, dobroć, sprawiedliwość, pracowitość, efektywność procesu ( brak pustych przebiegów ) - Nawróćcie się MOI UKOCHANI PISOWCY! Bóg nikogo nie odrzuci! Nawet największych grzeszników jak Wy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -0,94% 0,15 2022-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.