Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,46 zł , zmiana od tamtej pory: 74,92%

POWIEDZMY SOBIE SZCZERZE, NAWET DONALD BAŁ SIĘ LECIEĆ Z KACZYŃSKIM

Zgłoś do moderatora
POLECIAŁ SAM ZE SWĄ ŚWITĄ, BO TU KAŻDY BYSTRY FACET WIEDZIAŁ, ŻE TO RYZYKOWNE, TAK LATAĆ W SEZONIE POLOWAŃ NA KACZKI. ALE MIELIŚMY I MAMY TAKICH CO "KULOM SIĘ NIE KŁANIAJĄ", TO TAKA DYGRESJA. MOŻNA JESZCZE WYRAŹNIEJ, COŚ ZASUGEROWAĆ? "ALE MOJSZA RACJA JEST BARDZIEJ MOJSZA RZCJA, JAK TWOJSZ RACJA" Z FILMU - DZIEŃ ŚWIRA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -1,31% 11,30 2021-06-18 17:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.