Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -19,16%

Potencjał spółki

Zgłoś do moderatora
Dziwie się wielu przedmowcom co to traktują firmy z gpw jak ruletkę. Patrzę na tą spółkę i widzę zespół, który ma zlecenia na działania IT (e recepta). Spółka zdobywa kolejne kontrakty a jak wiadomo wiele firm potrzebuje coraz droższych rozwiązań IT, które outsorsują. Skoro firma kosztuje obecnie 3,5 mln a ma pokazać zysk (jak sami piszecie) to po co traktujecie ją jak dobrą kartę w kasynie?
Nikogo tu nie naciągam i nie polecam kupna. Pomyślcie sami
  • Potencjał spółki Autor: ~Kolega-Inwestor
  • Re: Potencjał spółki Autor: ~Rysmiś

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EC2 -6,45% 1,16 2020-04-03 17:00:00