A więc restrukturyzacji ciąg dalszy. "aktywa" spółki-matki są ewidentnym balastem, jeśli upłynni się je za 30 baniek łącznie to będziemy more than happy. Pytanie tylko kiedy... Q1 2012? Na rynku nieruchomości raczej zastój, ewentualnie wyczekiwanie na perełki. Czy biurowiec może być taką perełką?
Rzeczywisty potencjał to dopiero zielona energia, ale tu idzie coś opornie, w wywiadzie Patrowicza dla PB było na ten temat cicho sza. A przecież jesienią oczekiwano na rozpisanie konkursu na dofinansowanie unijne na modernizacje elektrowni. Brak informacji. Brak info również nt. otrzymania koncesji na obrót energią. To był warunek złożenia wniosku o dopuszczenie Elkop Energy do NC. Ktoś coś słyszał?
Fundamentalnie, raczej nie ma co liczyć na kokosy na razie.