nowa emisja bedzie tylko wtedy, gdy ruszy rozbudowa elektrowni, na razie czekamy. gdzie tu wyprowadzanie kasy niby? z czego? zaangażowanie Patro to ok. (szac.) 30-35M PLN.
Nawet jesli wyprowadzilby calosc kasy ze sprzedazy nieruchomosci, co jest praktycznie niemozliwe, to i tak nie wychodzi z zyskiem. Zysk bedzie dopiero wtedy, gdy ruszy produkcja energii po rozbudowie albo gdy rozbudowana elektrownie sie uplynni.