czy rozwiazanie umowy z doradca z ktorym wspolpracowali od 2011 oraz widoczne usuniecie obecnego prezesa w dal zastanawia co poniektórych ?
ciekawe, że kiedy spolka zaczyna sie rozwijac w innym kierunku, bardzo perspektywistycznym moim zdaniem robią porządki na całego..
macie jakies wnioski?